MAIN PAGEACTUATORSFLOW CONTROL GATEABOUT USREFERANCESNEWSCONTACT USDOWNLOAD
 
 tr  |  en 
 
     
PRODUCT CATAGORIES
 
 
KINETROL
FLOW CONTROL GATE
 
     

NEWS FROM US
  Our Webpage Renewed 23.03.2012

Better Customer Satisfaction by Renewed Web Page.

WIN 2012 - World of Industry Fair, 2nd Phase

29 March - 1 April
3. Halle, A275TEMA KAMPANYASI

Our company donates to TEMA for forestation.

 
  

 

HAKKIMIZDA

 

Firmamız, Mor Endüstri Makina İmalat ve Dış Ticaret Limited Şirketi, 2007 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Yurtdışındaki başta çimento fabrikaları olmak üzere bir çok fabrikaya makina, ekipman ve yedek parça ihracatı yaparak faaliyete başlayan firmamız, 2011 yılında Kinetrol ve Flir markalarının distribitörlüğünü almıştır. Pnömatik aktüatör konusunda yüksek kaliteli İngiliz menşeili Kinetrol ve Termal Kamera konusunda dünya pazar birincisi Amerika Birleşik Devletleri menşeili Flir markaları bizleri iç pazarda da satışa başlatmıştır. Yenilikçi bakış açımız sizleri yeni ürünlerle buluşturmak için bize gerekli enerjiyi vermektedir.

Sosyal hizmetlere önem veren Firmamız TEMA Vakfı ile fidan bağış kampanyası yürütmektedir. "Türkiye Çöl Olmasın" bizim çok önem verdiğimiz bir söylemdir.

Firma kurucularımız Makina Yüksek Mühendisi Erol Morgül ve Endüstri  Mühendisi Emir Morgül'ün iş hayatındaki birincil ilkesi müşteri memnuniyeti olup bu ilke firmamızın hiç bir zaman ödün vermeyeceği bir kavramdır. Mevcut müşterilerimizin tecrübe ettiği bu ilkemizi sizlerle de paylaşmak dileklerimizle...
  

 
 

BİZ BURADA İYİ GEMİLER YAPMALIYIZ...

EĞER BAŞARABİLİYORSAK, KAR EDEREK,
EĞER MECBURSAK ZARARA KATLANARAK,
ANCAK DAİMA İYİ GEMİLER YAPMALIYIZ.
                             
                                                                   
Japon Atasözü